Konkurs „Chrońmy niedźwiedzie”

Utworzono dnia 19.12.2016

W ramach obchodów listopadowego Dnia Pluszowego Misiabiblioteka szkolna wraz z nauczycielem przyrody panią Magdaleną Przeborowską przeprowadziła w klasach IV-VI konkurs plastyczny na plakat dotyczący ochrony niedźwiedzia. W piątek 15 grudnia nastąpiło uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród zwycięzcom.

W kategorii klas czwartych komisja nie przyznała pierwszego miejsca, drugie miejsce zajęła Patrycja Sokołowska z klasy IV b, trzecie miejsce zajęły Natalia Banaszewska i Gabriela Korzun, również z klasy IV b. W kategorii klas V pierwsze miejsce zajął Nikodem Jarząbski z klasy V a, drugie – Natalia Łejmel i Nina Sieczkowska z klasy V a, trzecie miejsce zdobył również uczeń klasy V a Mateusz Wojdat, wyróżniono również pracę Marty Raczyły z klasy V b. W kategorii klas VI pierwsze miejsce przyznano Weronice Dzik z klasy VI a, drugie przypadło Sylwii Orłowskiej z klasy VI b, natomiast trzecie Julii Mackiewicz i Kasi Motuk, również z klasy VI b.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów.

Prace konkursowe można obejrzeć w bibliotece szkolnej.