Międzynarodowy Dzień Kropki

Utworzono dnia 21.09.2016

Na początku była kropka… a przynajmniej na początku pięknej historii o tym, że w każdym dziecku tkwią talenty, nad którymi trzeba odpowiednio pracować, by w pełni rozkwitły.

15 września uczniowie z klas I- III obchodzili edukacyjne święto - Międzynarodowy Dzień Kropki. To ważna data, ponieważ w tym dniu promujemy odwagę w ukazaniu siebie i swoich talentów, ujawniamy to, co potrafimy. Mały Samorząd przygotował dla każdego ucznia barwne kropki, które nakleił wszystkim uczestnikom zabawy na ubrania. Dzieci malowały w klasach kropkowe ilustracje, oglądały film o małej Vashi oraz obliczały grafy i drzewka w kształcie kół. Wzięły też udział w konkursie na najładniejszy obrazek namalowany kropkami. Wszystkie prace były bardzo ładne, dlatego komisja konkursowa miała trudne zadanie. Na każdym poziomie klas wyróżniła kilka osób. Podstawowym kryterium była samodzielność wykonanej pracy, estetyka i pomysłowość.

Wyróżnieni uczniowie z klasy I: Dawid Sosnowski, Barbara Krupa, Lena Kukowska, Norbert Kimszal.

W klasie II: Malwina Radzewicz, Maja Dźwilewska, Izabela Oberszt, Magdalena Dopkiewicz, Paweł Szeraniewicz

Autorzy najciekawszych prac w klasie III: Emilia Kłoczko, Filip Ruszewski, Nikola Karpowicz, Julia Gref, Gabriel Rogucki, Gabryś Cwalina i Wiktoria Walędzewicz

Opiekun MSU:  Agnieszka Krysztofik

Grudzień 2018