Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego w Suwałkach

Godziny dostępności nauczycieli

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot nauczany

Termin dostępności

   sala

Dzień tygodnia

godzina

1

Andronik Czesław

Religia

poniedziałek

14.30-15.30

   7

2

Boniszewska Anna

pedagog

wtorek

14.00-14.30

  gab. pedag.

3

Chmielewska Agnieszka

Język polski

czwartek

14.00-15.00

   gab. dyr.

4

Dziatkowska Agnieszka

Nauczanie wczesnoszkolne

poniedziałek

15.25-16.25

   23

5

Gregor-Bartosz Marta

Język angielski

poniedziałek

czwartek

7.30-8.00

7.30-8.00

   30

6

Jabłońska-Korzun Małgorzata

Nauczanie wczesnoszkolne

środa

czwartek

7.30-8.00

14.30-15.00

   27

7

Jedynasty Danuta

Nauczanie wczesnoszkolne

środa

12.35-13.35

   20

8

Juchniewicz Waldemar

biblioteka

czwartek

14.00-15.00

   biblioteka

9

Karwowska Mirosława

Technika, plastyka, informatyka

poniedziałek

wtorek

7.30-8.00

7.30-8.00

   51

   51

10

Kościuch Jolanta

Historia

wtorek

7.15-7.45

   Pokój naucz.

11

Król-Krzywicka Katarzyna

Nauczanie wczesnoszkolne

poniedziałek

środa

7.30-8.00

7.30-8.00

   7

   7

12

Krysztofik Agnieszka

Nauczanie wczesnoszkolne

poniedziałek

piątek

7.30-8.00

15.15-15.45

   7

   7

13

Kuriata-Saulewicz Małgorzata

Nauczanie wczesnoszkolne

czwartek

11.30-12.30

   28

14

Manalis Marta

Nauczanie wczesnoszkolne

poniedziałek

15.15-16.15

   27

15

Markiewicz Alicja

Wychowanie fizyczne

poniedziałek

7.30-8.00

14.30-15.00

  Sala naucz. w-f

16

Mielziuk Halina

Religia

wtorek

czwartek

15.30-16.00

15.15-15.45

  50 ul. Hamerszmita

  42 ul. Kościuszki

17

Niedźwiecka Katarzyna

Język angielski

wtorek

czwartek

7.30-8.00

7.30-8.00

  46

18

Przeborowska Magdalena

Przyroda, biologia

wtorek

piątek

14.30-15.00

14.30-15.00

  42 ul. Kościuszki

  50 ul. Hamerszmita

19

Raczyło Andrzej

Muzyka, informatyka

piątek

7.30-8.00

  47

20

Reszczyńska Grażyna

geografia

poniedziałek

7.45-8.45

  101 ul. Kościuszki

21

Romanowska Karolina

Nauczanie wczesnoszkolne

czwartek

8.55-9.55

   47

22

Sadowska Grażyna

Nauczanie wczesnoszkolne

środa

czwartek

7.30-8.00

15.15-15.45

   26

   26

23

Sawicka Izabela

Wychowanie fizyczne

środa

14.30-15.00

   sala naucz. w-f

24

Sierocka Magdalena

Język polski

środa

7.45-8.45

   pokój naucz.

25

Szeraniewicz Iwona

matematyka

poniedziałek

13.30-14.00

   pokój naucz

26

Szczerbowska Natalia

świetlica

środa

7.30-8.30

   świetlica

27

Taraszkiewicz Magdalena

matematyka

wtorek

14.30-15.30

   pokój naucz.

28

Winckiewicz Wioletta

Język polski

wtorek

14.30-15.00

   pokój. naucz

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1