Informacja Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach

Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 w Suwałkach

o pracy Szkoły Podstawowej nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego
w Suwałkach w miesiącu wrześniu 2018

Informuję, że prace związane z termomodernizacją szkoły nie zakończyły się i będą trwały jeszcze przez okres jednego miesiąca.

Zajęcia lekcyjne dla oddziałów 1-6 będą odbywały się na I piętrze i w dwóch salach na parterze szkoły. Pozostałe sektory szkoły, które są nadal remontowane będą zabezpieczone i niedostępne dla uczniów. W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zarówno w trakcie przerw jak i podczas lekcji zorganizowane zostaną dodatkowe dyżury nauczycieli i pracowników szkoły.

Istniejące oddziały przedszkolne na okres miesiąca września zostają przeniesione do Przedszkola nr 2, ul. Waryńskiego 29.

Przepraszam za zaistniałą sytuację i związane z tym utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań aby uczniowie podczas pobytu w szkole byli bezpieczni. Mam nadzieję, że od października będziemy mogli w pełni korzystać z pięknej, wyremontowanej szkoły.

Romuald Borkowski

Zespołu Szkół nr 2