Szkolny Konkurs Rodzinny „Ozdoby choinkowe i świąteczne”

Utworzono dnia 19.12.2018

11.12.2018 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Rodzinny „Ozdoby choinkowe i świąteczne” organizowany przez Mały Samorząd Uczniowski. Komisja w składzie: p. Anna Boniszewska, p. Agnieszka Krysztofik i p. Maria Kolenkiewicz wyłoniły następujących laureatów: w kategorii „Ozdoby świąteczne”

I miejsce : Ola Poświatowska kl.IV b i Adaś Poświatowski „0” b

II miejsce: Magdalena Ginel II a i Michał Bogdan I a

III miejsce: Olga Luty I a i Dominika Bryk I a

Wyróżnienia: Julia Bronakowska II a, Julia Naglik V c, Maciej Poświatowski O b, Asia Karwowska IV b, Magda Romanowska II b, Szymon Grzeszczyk 0 b, Gabryś Wiżyński II a.

W kategorii „Ozdoby choinkowe”:

I miejsce: Gabriel Grzeszczyk I b

II miejsce: Róża Wojciechowska Ob.

III miejsce: Julian Cypielewski I b

Wyróżnienia: Hubert Tylman II a, Maja Andryszczyk O b, Patrycja Kulbacka Ia, Hanna Chmielewska I b, Sebastian Wojciechowski I b, Kajetan Krzemiński 0 b, Krzyś Pietruszewski O b.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie nagrody. Prace konkursowe zostały przekazane na „Bożonarodzeniowy kiermasz świąteczny”.

Na tydzień przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się po raz kolejny kiermasz ciast i ozdób świątecznych, wykonanych przez uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na potrzeby Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego oraz cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu. Podziękowania również kierujemy w stronę uczennic i ucznia klasy VIII b i VIII c za przeprowadzenie tej akcji.

Organizatorzy:

H. Mielziuk

J. Andrulewicz

Szkolny Konkurs Rodzinny "Ozdoby choinkowe i świąteczne"

Utworzono dnia 19.12.2018, 23:25

Styczeń 2019