Utworzono dnia 20.10.2021

Wyniki Konkursu Plastyczno-technicznego pt. „Kamykowe stworki”

W piątek 8 października odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu plastyczno-technicznego pt. „Kamykowe stworki” organizowanego przez nauczycieli ze świetlicy szkolnej.

Konkurs polegał na wykonaniu dowolnego stworka z kamienia (zwierzątka, postaci, potwora itd. – istniejących w rzeczywistości lub wymyślonych). Uczniowie musieli najpierw znaleźć kamień w wybranym przez siebie kształcie i odpowiedniej wielkości, następnie trzeba było przekształcić go w wymyślonego przez siebie stworka, używając do tego różnych materiałów i technik (np. farb, mazaków, skrawków tkanin, kleju na gorąco, bibuły, guzików, kartonu itp.). Później każdy stworek otrzymał swoje imię.

W konkursie wzięło udział 16 osób. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością. Kamykowe stworki przybrały najróżniejsze postacie – były kosmiczne stworki wykonane z użyciem drucików kreatywnych i cekinów oraz zwierzątka powstałe z połączenia kamienia, plasteliny i np. skorupek po kasztanach. Jury w składzie: p. Ewa Karaś, p. Maria Kolenkiewicz i p. Katarzyna Król-Krzywicka miało bardzo trudne zadanie przy wyborze najlepszych prac. Komisja postanowiła nagrodzić następujących uczniów:

I miejsce – Zuzanna  Życzkowska z klasy I b (Diskonietoperz)

II miejsce – Maria Letkiewicz z klasy I b (Lola Kamienista)

III miejsce – Wiktor Kalinowski z klasy I a (kamyk Jaś)

Przyznano również 4 wyróżnienia:

- Daria Fidrych z klasy III b (Ludziki z kamienia)

- Liliana Korotko z klasy I c (Liana)

- Bartosz Wojdak z klasy I b (Jeż i Biedronka)

- Sebastian Sinderewicz z klasy III a (żółw Zenek)

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli wziąć udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele świetlicy

Utworzono dnia 20.10.2021, 12:57