Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Włodzimierza Puchalskiego w Suwałkach

Pracownicy

Pracownicy szkoły

Rada pedagogiczna

 

Dyrektor

Romuald Borkowski

Wicedyrektor

Bożena Lucyna Szczuko

 

Nauczany przedmiot

Nazwisko i imię nauczyciela

 

 

Oddział przedszkolny

Galińska Eliza

Karaś Ewa 

Kuźnik Ewa

Andrulewicz Jolanta – zajęcia dodatkowe

Boniszewska Anna - zajęcia dodatkowe

Jedynasty Danuta - zajęcia dodatkowe

Krysztofik Agnieszka – zajęcia dodatkowe

Sadowska Grażyna – zajęcia dodatkowe

Śliżewska Bożena – zajęcia dodatkowe

Edukacja wczesnoszkolna

Andrulewicz Jolanta

Jabłońska - Korzun Małgorzata

Jedynasty Danuta

Krysztofik Agnieszka

Sadowska Grażyna

Śliżewska Bożena

Język polski

 

Chmielewska Agnieszka

Matelak - Przekop Renata

Piktel Iwona

Winckiewicz Wioletta

Język angielski

Gregor - Bartosz Marta

Łukaszewicz - Masłowska Anita 

Niedźwiecka Katarzyna

Rosłaniec Magdalena Aneta

Historia

Kościuch Jolanta

Przyroda

Przeborowska Magdalena

Biologia 

Przeborowska Magdalena

Wierzbicki Krzysztof

Matematyka

Paszkiewicz Beata

Szczuko Bożena Lucyna

Szeraniewicz Iwona

Zajęcia komputerowe

Karwowska Mirosława

Bogdan Marek

Plastyka

Lutyńska Joanna

Zajęcia techniczne

Bogdan Marek

Muzyka

Karwowska Mirosława

Wychowanie fizyczne

Firlej Marek

Markiewicz Alicja

Ołowniuk Daniel

Przekop Ewa

 

Zajęcia taneczne 

 

Przekop Ewa

Religia

Mielziuk Halina

s. Kopiczko Maria

Juszkiewicz Urszula

Świetlica

Ejsmont Jolanta

Król - Krzywicka Katarzyna

Biblioteka

Juchniewicz Waldemar

Pedagog

Boniszewska Anna

Psycholog

 

Bujnowska Izabela

 

Pracownicy administracji i obsługi:

     Lp   Stanowisko                                              Nazwisko i imię                                    

  1. SPECJALISTA            GOŚCIEWSKA BEATA                            

     l.p.       Stanowisko                                         Nazwisko i imię                                                     

  1. POMOC NAUCZYCIELA OP            KOLENKIEWICZ MARIA
  2. POMOC NAUCZYCIELA                  SŁABIŃSKA JUSTYNA
  3. POMOC NAUCZYCIELA                  WAWRZYN IWONA
  4. STARSZY WOŹNY                          RACZKOWSKI ANDRZEJ
  5. KONSERWATOR                             HENRYK MORAŃSKI 
  6. POMOC KUCHENNA                      MORAŃSKA AGNIESZKA
  7. SPRZĄTACZKA                               KRZYWICKA KATARZYNA
  8. SPRZĄTACZKA                               GAWRYCH WIESŁAWA
  9. SPRZĄTACZKA                               SŁABIŃSKA JUSTYNA

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny